صفحه اصلی > اخبار سینما و اخبار سینمای جهان : تسا تامپسون در نقش هدا اثر نیا داکوستا

تسا تامپسون در نقش هدا اثر نیا داکوستا

تسا تامپسون در نقش هدا اثر نیا داکوستا
به این مطلب امتیاز دهید

به گزارش سینماتیس، کلاکسون را به صدا درآورید! تیم Little Woods از ستاره تسا تامپسون و نیا داکوستا دوباره برای یک فیلم جدید و این یک سرگیجه است – یا بهتر است بگوییم هدی؟ – همانطور که تامپسون در هدا داکوستا رهبری خواهد کرد.بر اساس اقتباس داکوستا، هالیوود Reporterشنیده است که این فیلم یک تخیل مجدد حماسی و درونی از نمایشنامه مشهور هنریک ایبسن در سال 1891 خواهد بود.

تسا تامپسون در نقش هدا اثر نیا داکوستا

هدا گابلر تجربیات شخصیت اصلی، هدا، دختر ژنرالی را به نمایش می‌گذارد که در یک ازدواج و خانه‌ای که نمی‌خواهد گرفتار شده است. در حالی که برای اولین بار با نقدهای منفی روبرو شد، مورد تحسین قرار گرفت و نقش اصلی یکی از بهترین ها برای یک زن در تئاتر محسوب می شود.

مطلب مرتبط: اخبارسینمای جهان

در رسانه‌های دیگر نیز موفق بوده است: اینگرید برگمن در سال 1962 در یک تولید تلویزیونی بی بی سی بازی کرد، در حالی که فیلم ترور نون در سال 1975 – همچنین با عنوان هدا – برای گلندا جکسون نامزد جایزه اسکار به عنوان بازیگر نقش اول زن شد.ما فقط می‌توانیم حدس بزنیم که داکوستا و تامپسون سطوح را بررسی می‌کنند تا چیزی تازه برای گفتن در داستان پیدا کنند. هر دوی آنها از چوب کوچک در سال 2018 کار خود را سر به فلک کشیده و هر دو به کار در MCU پایان دادند – تامپسون در نقش والکری در تایکا وایتیتی ثور فیلم‌ها و جاهای دیگر، و داکوستا کارگردانی The Marvels، که فقط یک تریلر آنلاین قرار دهید.

من وقتی حال مساعدی ندارم، ی فیلم میزارم، اجازه میدم ی کارگردان خوب باهام حرف بزنه

دیدگاهتان را بنویسید