صفحه اصلی > اخبار سینما و اخبار سینمای جهان : Michelle Yeoh در فیلم Star Trek برای Paramount+ بازی می کند

Michelle Yeoh در فیلم Star Trek برای Paramount+ بازی می کند

Michelle Yeoh در فیلم Star Trek برای Paramount+ بازی می کند
به این مطلب امتیاز دهید

به گزارش سینماتیس، به نقل از سایت امپایر: برنده اسکار Michelle Yeoh  و بله، نوشتن آن احساس بسیار خوبی است بالاخره آماده بازگشت به جهان Star Trek است، البته به روشی کمی متفاوت در حالی که تیم فرنچایز Trek در Paramount+ مشغول ساخت مجموعه‌ای مبتنی بر امپراتور فیلیپا جورجیو بود.

Michelle Yeoh در فیلم Star Trek برای Paramount+ بازی می کند

این ایده اکنون به یک “فیلم رویداد” برای سرویس پخش به نام Star Trek: Section تبدیل خواهد شد. 31.همانند این سری، جورجیو را مشاهده خواهیم کرد – یک نسخه جهانی جایگزین از کاپیتان که اولین بار در دیده شد قسمت اولیه Star Trek: Discovery به یک بخش مخفی از Starfleet می پیوندد که وظیفه محافظت از فدراسیون متحد سیارات را دارد و با گناهان گذشته خود روبرو می شود.

بخش 31 یک سرویس اطلاعاتی ویژه، در ابتدا در Star Trek: Deep Space Nine معرفی شد و جورجیو در حالی که در دنیای اصلی کلینگون بود در صحنه ای حذف شده از این سازمان در مورد سازمان مورد نظر قرار گرفت. فصل 1 از بازگشت به خانواده Star Trek و نقش من بسیار هیجان زده هستم Yeoh می‌گوید: مدت‌هاست که دوست داشته‌ام. بخش 31 از زمانی که سفر بازی در نقش فیلیپا را شروع کردم، از زمانی که این عصر طلایی جدید Star Trek آغاز شد.

برای من نزدیک و عزیز بود. دیدن او در نهایت به لحظه لحظه‌اش یک رویا است. در سالی به حقیقت پیوست که به من قدرت باورنکردنی را نشان داد که هرگز از رویاهایت دست نکشم. ما نمی توانیم منتظر باشیم تا آنچه را که در انتظار شماست به اشتراک بگذاریم، و تا آن زمان: طولانی زندگی کنید و موفق باشید (مگر اینکه امپراتور جورجیو حکم دیگری بدهد.

مطلب مرتبط: اخبارسینمای جهان

میشل تا قبل از اینکه فصل اول Star Trek: Discovery پخش شود، در سال 2017 تهیه‌کننده اجرایی الکس کورتزمن. او به عنوان یکی از دو زن اول روی پرده در خلبان برای آغاز عصر جدید Trek زمینه جدیدی را ایجاد کرد و اکنون، شش سال بعد، Star Trek: Section 31 em سرانجام در آخرین پیروزی پیشگامانه خود می رسد.

همه افراد در Team Trek نمی توانند بیشتر از این خوشحال شوند که دوست افسانه ای ما نزد ما به خانه بازگردد، زیرا ما داستان سرایی خود را به گوشه های جدید و ناشناخته ای گسترش می دهیم. زنده باد امپراطور جورجیو؛ زنده باد میشل یو کریگ سوینی نویسندگی و تهیه کنندگی اجرایی فیلم را با بر عهده خواهد داشت. اولاتوند اوسونسانمی کهنه کار Discovery کارگردانی می کند. تولید اواخر امسال آغاز خواهد شد.

من وقتی حال مساعدی ندارم، ی فیلم میزارم، اجازه میدم ی کارگردان خوب باهام حرف بزنه

دیدگاهتان را بنویسید