صفحه اصلی > اخبار سینما و اخبار سینمای جهان : اتان کوئن فیلم جدیدی برای عروسک‌های رانندگی دارد و اواخر امسال عرضه می‌شود

اتان کوئن فیلم جدیدی برای عروسک‌های رانندگی دارد و اواخر امسال عرضه می‌شود

اتان کوئن فیلم جدیدی برای عروسک‌های رانندگی دارد و اواخر امسال عرضه می‌شود
به این مطلب امتیاز دهید

به گزارش سینماتیس، برای دهه‌ها، برادران کوئن یکی از درخشان‌ترین دو گروه کارگردانی بودند – و در حالی که از سال ۲۰۱۸ وسترن آنتولوژی فیلمی نساخته‌اند.تصنیف باستر اسکراگز ، آنها از آن زمان در حال بررسی چند پروژه انفرادی هستند. اول از همه ظاهر شد جوئل کوئن و سیاه و سفید – برداشت سفید از تراژدی مکبث. و اکنون، نوبت اتان است که به تنهایی این کار را انجام دهد.

اتان کوئن فیلم جدیدی برای عروسک‌های رانندگی دارد و اواخر امسال عرضه می‌شود

پس از مستند سال گذشته Jerry Lee Lewis: Trouble In Mind – او یک فیلم روایی جدید در اواخر امسال با عنوان Drive-Away Dolls دارد.این فیلم یک کمدی سفری جاده ای است، با مارگارت کوالی و جرالدین ویسواناتان (دینامیت در هر دو مسدودکننده‌ها و گالری قلب‌های شکسته) روی صندلی رانندگی آنها در نقش دوستانی بازی می‌کنند که پس از اینکه یکی از آنها از دوست دخترش جدا می‌شود، با هم به سفر می‌روند. در طول راه، آنها با جنایتکارانی که سفر خود را به سمت دیگری می فرستند، راه می افتند.

مطلب مرتبط: اخبارسینمای جهان

کوئن یک بازیگر عالی برای این فیلم جمع کرده است و همچنین پدرو پاسکال، Beanie Feldstein، مت دیمون، کلمن دومینگو و بیل کمپ. کوئن فیلمنامه را به همراه تریشیا کوک نوشت.بهتر از همه، زمان زیادی برای انتظار نیست. این فیلم در حال نمایش در ایالات متحده است. 22 سپتامبر، و امیدوارم در این سوی اقیانوس اطلس به تعویق نیفتد. حتی اگر انتظاری هم وجود داشته باشد، باید امیدوار بود که به مدار جشنواره نیز ختم شود. حالا، تیم رویایی کارگردان کی دوباره دور هم جمع می‌شود؟

من وقتی حال مساعدی ندارم، ی فیلم میزارم، اجازه میدم ی کارگردان خوب باهام حرف بزنه

دیدگاهتان را بنویسید