دانلود قسمت آخر پوست شیر (The Lion Skin)

دانلود قسمت آخر پوست شیر (The Lion Skin)

فصل 3، قسمت 8 سریال پوست شیر ​​چهارشنبه، 30 آوریل ساعت 20:00 به وقت ایران پخش می شود. شما می توانید در دانلود فصل سوم قسمت هشتم سریال پوست شیر ​​آخرین قسمت این سریال جذاب با سینماتیس همراه باشید.

برای دانلود سریال پوست شیر ​​فصل سوم قسمت هشتم (آخرین قسمت از سریال پوست شیر) به کارگردانی جمشید محمودی، تهیه کنندگی نوید محمودی، نویسندگی جمشید محمودی و رضا بهاروند روی لینک زیر کلیک کنید بازیگران لایک شهاب حسینی، هادی حجازی فر، پردیس احمدیه، پانته آ بهرام، بابک کریمی، مهرداد صدیکیان، علیرضا کمالی، زیلا شاهی، آناهیتا افشار، علی اسیوند و بسیاری دیگر در سریال پوست شیر ​​ایفای نقش کرده اند.

در حال دانلود فصل 3 پوست شیر ​​قسمت 8 است

شهاب حسینی، هادی حجازی فر، پردیس احمدیه، پانته آ بهرام، بابک کریمی، مهرداد صدیکیان، علیرضا کمالی، ژیلا شاهی، آناهیتا افشار، علی اصیوند، علیرضا استادی، احسان امانی، فرید سجادی حسینی، بهرام ابراهیمی، رویا جاویدنیا

دانلود قسمت آخر پوست شیر (The Lion Skin)

فصل 3 قسمت 8 سریال پوست شیر ​​درباره ایران (دانلود قسمت 24 سریال پوست شیر)

فصل سوم، قسمت هشتم و پایانی ژانر اجتماعی پوست شیر ​​(دانلود قسمت 24 پوست شیر) به کارگردانی جمشید محمودی، تهیه کنندگی نوید محمودی و نویسندگی جمشید محمودی و رضا بهاروند، محصول کشور ایران است.

دانلود قسمت آخر پوست شیر از سایت ویدائو قسمت هشتم و پایانی فصل سوم پوست شیر ​​فیلم نت چهارشنبه 30 آوریل 1402 ساعت 20 پخش می شود.

روایت و صحنه هایی از قسمت 24 سریال پوست شیر

فصل سوم، قسمت هشتم سریال پوست شیر، زندگی نعیم و داستان پدری را دنبال می کند که به دنبال فرزندش است اما خبری از او ندارد.
قسمت هشتم فصل سوم سریال پوست شیر ​​کی پخش میشه؟

فیلم پوست شیر ​​چهارشنبه 30 فروردین 1402 ساعت 20 از سایت های ویدائو قابل مشاهده و خرید خواهد بود.

نقد سریال پوست شیر

شبکه های تلویزیونی خانگی این روزها به دلیل شرایط حاکم و عزاداری های بی پایان جامعه از بین رفته اند. این سریال طبق معمول پخش شد اما دیگر انگیزه ای برای تبلیغ آنها در فضاهای مجازی و خود پلتفرم ها وجود نداشت. در عین حال، بدنه اصلی شبکه های تلویزیونی خانگی که به تازگی در بخش خصوصی تثبیت شده اند نیز آسیب خواهند دید. از سوی دیگر، تلویزیون سرگرمی خود را از دست داده است و فیلم ها به دلیل کاهش استقبال عمومی و بی میلی فیلمسازان روزهای خاموشی و کوری خود را می گذرانند.

با این حال به نظر می رسد شبکه های تلویزیونی خانگی مسئولیت بیشتری برای اوقات فراغت مردم بر عهده می گیرند. در حال حاضر سه سریال طنز، دو سریال نمایشی، یک اثر تاریخی و دو سریال جنایی از تریبون های مختلف در حال پخش است. از این مجموعه دو سریال «خون سرد» و «پوست شیر» هر دو در ژانر اسرارآمیز که هر دو محصول فیلم نت هستند، اتفاقات جدیدی در عرصه این ژانر در تولیدات ایرانی هستند که می توانند نظر مخاطبان را به خود جلب کنند. «پوست شیر» از ابتدای سال روی آنتن رفته و تاکنون چهار قسمت از آن پخش شده است.

نام‌های مهمی در این سریال وجود دارد و با وجود ایرادات و نقاط قوت و برداشتی متفاوت از پوست شیر، شاید اگر فرصت پخش در زمان بهتری را داشت، می‌توانست یکی از پرحرف‌ترین سریال‌های سال 1401 باشد. به این ترتیب نقد نایپی ضروری به نظر می رسد. بیایید نگاهی به «پوست شیر» بیندازیم، سریالی که همه به دنبال قاتل هستند.

انتقاد از سریال پوست شیر

مردی به نام نعیم بعد از 15 سال از زندان خارج شده و می خواهد دخترش ساحل را جبران کند. مادران ساحل مخالف این رابطه هستند. اما یک اتفاق عجیب همه چیز را به هم می زند. یک قاتل بیچ را به طرز فجیعی کشت و اکنون نعیم به همراه سرگرد محب مشکات از واحد اطلاعات در جستجوی قاتل است. خود میسکات دختر خردسالش را در یک قتل زنجیره ای از دست داد و اکنون مامور حل معمای قتل است.

این نتیجه گیری از سری پوست شیر ​​است. تریلر قدرتمند درباره جنایتی هولناک در مورد یک دختر نوجوان. چنین داستان هایی در صفحات خبری روزنامه ها کم نیست، از سوی دیگر نمونه های فیلم آن را در بسیاری از آثار داخلی و خارجی نیز دیده ایم.

اما اکنون با برگ‌ها و ماجراهای جانبی، با داستانی در سری Lionskin طرف هستیم که نمی‌توان آن را نادیده گرفت. اتفاقاً شاید جالب ترین نکته در مورد این سریال این باشد که روایت ثانویه آن قابل پیش بینی است، اما باعث نمی شود مخاطب بدون نادیده گرفتن جزئیات اتفاقات، خط اصلی داستان را دنبال کند.

به عنوان مثال، مانند اکثر سریال های پلیسی، ما در کنار کارآگاهی هستیم که در مسیر ماموریتی مجروح شده و خانواده خود را از دست می دهد و هنوز هیچ کشف یا شهودی در مورد این موضوع ندارد. یا علیرغم معرفی بیشتر شخصیت های داستان، یک روایت فرعی در مورد خدمتکار وجود دارد که هر قسمت تنها در کلیپ های کوتاه به آن پرداخته می شود و علامت سوال دائمی در ذهن بیننده باقی می ماند.

یکی دیگر از ویژگی های مثبت «پوست شیر» این سازندگان بودند که متوجه شدند این سریال باید در خانه توسط همه اعضای خانواده تماشا شود. به همین دلیل، اگرچه داستان در مورد تجاوز و قتل است، اما از صحنه های خشونت آمیز نیز تا حد امکان اجتناب می کند. این سریال به جای اصرار بر اغراق در این سکانس ها و با نمایش اتفاقات وحشتناک بینندگان را درگیر خود می کند، سعی می کند تا حد امکان بینندگان را در جریان داستان قرار دهد.

دانلود قسمت آخر پوست شیر (The Lion Skin)

اما جدای از نقاط قوت، این سریال مانند هر نمایشی دارای نقاط ضعفی است که حتی گاهی اوقات بینندگان را خسته می کند. شاید بارزترین نقطه ضعف سریال، همانطور که در بررسی سریال Lionskin دیده می شود، عدم موفقیت آن در همگام شدن باشد. مسلماً با سریالی روبرو هستیم که گاهی برای پرکردن 45-50 دقیقه هر قسمت به چند سکانس طولانی نیاز دارد، اما در «پوست شیر» مشکل گاهی خنده دار است.

برخی از بخش ها بی دلیل آنقدر کشیده شده اند که مخاطب مدام از خود می پرسد که چرا تمام نشد؟ مثل سکانس نعیم و دخترش در شمال یا صحنه نعیم در کافه و … شاید اگر ژانر کار چیز دیگری بود این سکانس های طولانی اینقدر آزاردهنده نبود. اما یکی از ویژگی های اصلی ژانر تعلیق توجه به ریتمی است که با توجه به ترسی که در ذهن مخاطب ایجاد می کند پیش می رود.

یکی دیگر از موضوعاتی که در مورد این سریال ممکن است مورد توجه برخی بینندگان قرار گیرد، بازی با زمان است که در ارزیابی سریال پوست شیر ​​باید به آن توجه کرد. اغلب، در سریال های جنایی و معمایی، فلش بک ها یکی از عناصر اصلی هستند که به کشف راز یک جنایت کمک می کنند. اما «پوست شیر» با فلاش بک های مداوم، به خصوص در مورد رابطه سحیر با پسر مورد علاقه اش صدرا، کمی بیش از حد است و تا حد زیادی داستان اصلی را به حاشیه می برد.

صرف نظر از این، اگر شما در حال و هوای داستانی هستید که یکی از داستان های جنایی است که با چرخش های مداوم توجه بیننده را منحرف می کند، «پوست شیر» انتخاب محکمی است. البته نباید آن را با درام های جنایی آن زمان مقایسه کرد، اما در مقایسه با نمونه های داخلی به خصوص رقیبش «در خونسرد»، این سریال باورپذیرتر است و اصل داستان گویی کمک زیادی به دیده شدن آن خواهد کرد.

تیم تولید تجربه جدید

سریال پوست شیر ​​محصول جدید برادران محمودی است. جمشید و نوید محمودی که اصالتاً افغانستانی هستند، نزدیک به یک دهه است که کارگردان سینما هستند. به طور معمول، در هر تولید، یکی از آنها کارگردان و دیگری نویسنده یا تهیه کننده است. البته اگرچه این دو در دو سال گذشته آثار زیادی تولید کرده اند که از تلویزیون به نمایش درآمده و یا از تلویزیون پخش شده اند، اما بهترین کار آنها همچنان است.

اولین فیلم بلند آنها «یک متر مکعب عشق» نام دارد.برادران محمودی به دلیل ریشه و تعصبی که نسبت به سرزمین اجدادی خود دارند، بیشتر حول محور مهاجران افغانستانی می چرخد. اما آنها یک سریال خانوادگی برای تلویزیون ساختند که در آن زمان چندان موفق به جلب مخاطب نشد. اکنون، آنها اولین طعم خود را برای ساخت سریالی برای یک نمایش خانوادگی تجربه می کنند.

دانلود قسمت آخر پوست شیر (The Lion Skin)

«پوست شیر» به کارگردانی جمشید محمودی که با رضا بهاروند نویسندگی را برعهده دارد جلوی دوربین رفته و نوید محمودی تهیه کنندگی را بر عهده دارد. اثری که از نظر ژانر و سبک روایی برای برادران محمودی تازگی دارد. تجربه‌ای که تاکنون نشان داده است، چند قدم جلوتر از مجموعه تلویزیونی داستان منفعل قبلی آنها «دل در» است.

البته برادران محمودی در کارگردانی بازیگران و کارگردانان نشان داده اند که کارشان را درک می کنند و این ضعف های فیلمنامه است که کارشان را با کمبود مخاطب مواجه کرده است. اما این بار از نویسنده جوانی با ایده های نو به نام رضا بهاروند استقبال می کنند. این سریال هنوز به حدی نرسیده که بتوان داستان کلی آن را به دقت ارزیابی کرد و تنها در مرحله گره زدن، معرفی شخصیت ها و بررسی پیشینه است. باید منتظر بازگشایی این گره ها باشیم.

علاوه بر سریال پوست شیر، بازیگران حرفه ای دیگری نیز حضور دارند. مثل مرتضی غفوری از کارگردانان معروف سینمای سال های اخیر که حالا در حال بستن قاب این سریال است. بدون شک یکی از نقاط قوت این مجموعه، زوایای تصویربرداری و دوربین آن است. در یک سریال جنایی که در اولین کلمه هیجان‌انگیز و ترسناک است، «پوست شیر» توانسته تا حد زیادی به یک ایده‌آل فیلمبرداری کند. از سوی دیگر، موسیقی، طراحی صحنه، و نورپردازی نیز از نکات برجسته این مجموعه هستند که به شکل گیری قطعه جنایی به عنوان چیزی نزدیک به استانداردهای تعیین کننده ژانر کمک می کنند.

بازیگران حرفه ای پوست شیر

بررسی سریال پوست شیر ​​بدون دنبال کردن بازیگران آن غیرممکن است. بازیگران سریال پوست شیر ​​یکی از آموزشگاه های بازیگری قدرتمند سریال جدید Jiaxiu.com هستند. بازیگران اصلی این فیلم هادی حجازی فر و شهاب حسینی هستند. حجازی فر بارها خشونت واقعی و غیرقابل کنترل را در فیلم ها دیده ایم، حالا این دومین تجربه او در نمایش خانوادگی است و بازی در نقش های متفاوت را پذیرفته است. این نقشی است که او هرگز در حرفه خود نداشته است. او نقش نعیم، پدری با سابقه جنایی را بازی می کند که در حال تعقیب قاتل دختر نوجوانش است.

دوربین برای اولین بار در این سریال به چهره حجازی فر بسیار نزدیک است و او از چهره و لحن خود برای انتقال احساسات درونی خود به مخاطب استفاده می کند. هادی حجازی فر به لطف گریم نزدیک به 10 سال از سن واقعی خود بزرگتر است و با گفتار آهسته و خستگی در صدا، شخصیت نعیم را به سن خود نزدیک می کند. از سوی دیگر، نعیم به دلیل سابقه جنایی شخصیت، یک رشته روابط مبهم داشته است و حجازی فر از قسمت اول تا کنون مرموز باقی مانده است. این بازیگر در چند سال گذشته تهیه کنندگی و بازی در «وضعیت مهدی» را برعهده داشته است و حالا Lionskin دیدگاه جدیدی از توانمندی خود در اختیار ما قرار می دهد.

شهاب حسینی دیگر بازیگر سریال پوست شیر ​​نیز پس از سریال پرطرفدار «شهرزاد» دومین حضور خود در شبکه تلویزیونی را تجربه می کند. اما این سریال هم مانند سریال های قبلی اش برای او بی حاشیه نیست و این روزها شایعه توقف سریال به دلیل اظهارنظرهای او شدت گرفته است. حسینی پس از فیلم «فروشنده» ساخته اصغر فرهادی و جایزه معتبری که برای آن دریافت کرد، فرصتی برای بازی در نقش اصلی پیدا نکرد.

دانلود قسمت آخر پوست شیر (The Lion Skin)

اما اکنون در بازی خروجی «پوست شیر» در کنار او هستیم. علاوه بر این او پس از سال ها بازی در سریال «پلیس جوان» بار دیگر نقش پلیسی را بازی کرد که در گذشته با پرونده های جنایی ارتباط نزدیک داشت. حسینی مدت هاست که بازیگر آرامی نیست و حتی گاهی می توان بازی های او را اغراق آمیز دید. اما محب مشکات شخصیتی است که توانست جایگاه ویژه ای در کارنامه اش پیدا کند. قهرمان «پوست شیر» پانته آ بهرام است. بهرام نقش های متفاوتی را بازی کرده است و حالا او را زنی می بینیم که دخترش را از دست داده است. استعداد بازیگری او ثابت شده و به خوبی از پس نقش خود در این سریال برمی آید.

از دیگر بازیگران این سریال می توان به پردیس احمدیه، ژیلا شاهی، علیرضا کمالی، مهرداد صدیکیان، بهزاد خلج و بسیاری دیگر اشاره کرد. علیرضا کمالی پس از سال ها ایفای نقش سوم و چهارم هادی حجازی فر که زندگی او یکی از خرده داستان های قابل توجه سریال محسوب می شود، با همان سرعتی که دارد به خوبی مکمل هادی حجازی فر می شود.

بهزاد خلج نقش دستیار محب مشکات را بازی می کند. نقشی هرچند محدود که به خوبی به او می خورد و به صورت اتفاقی دیده می شود. زیلا شاهی یکی از بازیگران تازه کشف شده فیلم است که به عنوان معمایی ترین شخصیت سریال پوست شیر ​​سکانس های خارق العاده و مرموز بازی می کند اما مخاطب هنوز با نقش او آشنا نشده است.

پردیس احمدیه نقش ساخیل را بازی می کند که از زمانی که در ابتدای قسمت کشته شد، تنها در فلاش بک ها ظاهر می شود. احمدیه اجرای بسیار متفاوتی ارائه نکرد و نمی توان در مورد عملکرد او زیاد صحبت کرد. در کنار او مهرداد صدیقیان به دلیل جنسیت خاصش که یکی از نقاط ضعف سریال است و مخاطب را به افکار عاطفی سوگوار نزدیک نمی کند، نقش پسر مورد علاقه ساحل را بازی می کند. او نیز یکی از مظنونان این قتل است، اما اجرای او رمز و راز و دلسوزی را برای مخاطب به ارمغان نمی آورد.

من وقتی حال مساعدی ندارم، ی فیلم میزارم، اجازه میدم ی کارگردان خوب باهام حرف بزنه

دیدگاهتان را بنویسید